Gastronomie

Sbeerka

Na Hlavní třídě v Ostravě - Porubě jsme v únoru 2019 otevřeli designový a gastro zážitkový prostor Sbeerka. Restauraci, která je vyhledávána pro širokou nabídku piv z tuzemských i zahraničních minipivovarů. Unikátní podnik, ve kterém nabízíme výběrovou a profesionálně připravenou kávu, vynikající kuchyni a jídlo z prvotřídních čerstvých surovin. Také víno od malých českých vinařů a prémiový alkohol.

Sbeerka v sobě dokonale spojuje všechno, co si od dobrého jídla a pití můžeme přát, s atraktivním a moderním designem. Dohromady tak vzniká místo ideální pro zábavu, odpočinek, ale také pro gastronomické zážitky.

Bližší informace o restauraci Sbeerka naleznete na www.sbeerka.cz.

Palouk

Nedaleko centra Ostravy se nachází náš nejnovější restaurační koncept, který dostal název Palouk.

Restaurace Palouk, to je jistota v městské džungli. Na čepu máme vždy to nejlepší pivo z malých pivovarů a v kuchyni nic nešidíme. Interiér jsme vyladili tak, aby se u nás cítili dobře pracující, kteří zaskočili na rychlý oběd. i parta přátel, která přišla spláchnout dlouhý den. Více o Palouku zjistíte na webu www.palouk.cz.

Přijďte si vyhodit z kopýtka!

Palouk Interier

Bowling Park

Naši nejnovější restauraci máme přímo pod nosem. Dlouho jsme si říkali, že by si Hrabůvka zasloužila poctivou gastronomii, až  jsme se odhodlali a rekonstrukcí tradiční bowlingové hospody dali vzniknout moderní restauraci, kde se můžete těšit na nejširší nabídku poledního menu v Ostravě i skvělé pštrosí speciality. Čepujeme 8 druhů piva z malých i větší pivovarů a v létě grilujeme na velké zahradě.

Nesmíme zapomenout na šest bowlingových drah a privátní salonek, který z Bowling parku dělá ideální místo pro všechny soukromé i firemní akce.

Více o restauace na www.bowlingpark.cz.

Šatlava

Gastronomické provozy pro nás nejsou jen podnikatelskou příležitostí, ale především možností, jak vycházet vstříc našim zákazníkům, neustále vylepšovat naše služby a realizovat se na poli, které nabízí zábavu, odpočinek a relax pro širokou veřejnost.

3E PROJEKT, a.s. provozuje, spravuje a dále pronajímá oblíbenou síť restaurací Šatlava, které se za roky své existence staly oblíbenými místy pro mnoho spokojených zákazníků. Výborné jídlo, široká nabídka služeb, příjemná a profesionální obsluha, mnoho akcí a neustálý zájem o to, co je možné dále vylepšit a nabídnout, stojí za úspěchem tradičních restaurací Šatlava.

Více o restauracích i o možnosti spolupráce nebo pronájmu se dozvíte na www.satlava.info.

Řemeslný pivovar a restaurace Morava

Projektem, na který jsme velmi hrdí, je unikátní restaurace Morava, která přirozeně navazuje na Řemeslný pivovar Morava, jenž se nachází v jejím sklepě. Díky tomu může restaurace nabídnout vždy to nejčerstvější skvěle ošetřené pivo přímo z ležáckého sklepa. Kdo ochutnal, ten ví, že nic lepšího něž pivo přímo z pivovaru není! K pivu servírujeme nejlepší klasiky české kuchyně a nebojíme se ani větších firemních akcí na míru.

Více o Restauraci a řemeslném pivovaru Morava na www.pivovarekmorava.cz.


Kontaktujte nás:

info@3eprojekt.cz

Telefon: +420 702 299 883

Vybrané pozice

Vybrané projekty